Чемпіонат Академії з гирьового спорту серед курсантів та студентів

12 квітня відбувся чемпіонат Академії Державної пенітенціарної служби з гирьового спорту серед курсантів та студентів. Змагання були проведені з метою гармонійного розвитку та соціальної активності курсантів та студентів, мотивації до зміцнення і збереження здоров’я, розвитку фізичної сили і витривалості, умінню швидко і раціонально діяти в умовах великого фізичного і психологічного навантаження, а також пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя популяризація гирьового спорту.

У командній першості I місце посіла команда 1-го курсу, II місце посіла команда 2-го курсу, ІІІ місце посіла команда 3-го курсу.

Серед переможців в індивідуальному заліку місця розподілились у наступному порядку:

у ваговій категорії до 70 кг I місце посів курсант 1-го курсу рядовий внутрішньої служби СТРУЧИНСЬКИЙ Святослав Григорович;

у ваговій категорії до 70 кг II місце посів курсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби КОЖАРКО Ігор Ігорович;

у ваговій категорії до 70 кг III місце посів курсант 2 курсу мол.,сержант внутрішньої служби АЛІНКІН Роман Олександрович;

у ваговій категорії до 80 кг I місце посів курсант 2 курсу сержантвнутрішньої служби ІСАЄНКО Андрій Анатолійович;

у ваговій категорії до 80 кг II місце посівкурсант 3 курсу рядовий внутрішньої служби ВОЛИНЕЦЬ Владислав Дмитрович;

у ваговій категорії до 80 кг III місце посівкурсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби НІКОЛАЄВ Григорій Вікторович;

у ваговій категорії до 90 кг I місце посів курсант 1 курсу рядовий внутрішньої служби ЄРОШЕНКО Євген Олександрович;

у ваговій категорії до 90 кг II місце посів курсант 3 курсу рядовийвнутрішньої служби ТАРАСЕНКО Юрій Сергійович;

у ваговій категорії до 90 кг III місце посів курсант 4 курсу сержант внутрішньої служби ОЛІЙНИК Олександр Олександрович;

у ваговій категорії понад 90 кг I місце посів курсант 2 курсу рядовий внутрішньої служби ДЬОМІН Денис Юрійович;

у ваговій категорії понад 90 кг II місце посів курсант 3 курсу сержант внутрішньої служби ВАСІЛЬЄВ Владислав Олегович;

у ваговій категорії понад 90 кг III місце посів курсант 1 курсу рядовий внутрішньої служби ДИМЧЕНКО Андрій Романович.

Завдяки проведеному чемпіонату Академії було визначено переможців, та відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди з гирьового спорту.