16 травня в рамках тижня науки Наукове товариство Академії організувало проведення онлайн-вебінару для здобувачів вищої освіти та членів Наукового товариства Академії на тему «Будь в курсі: європейські перспективи молоді» за участі міжнародного секретаря ВГО «Солідарна молодь», віцепрезидента Європейського демократичного студентства (EDS) Ірини Шатохіної.
Спікерка розповіла про різноманітні програми молодіжного обміну для молоді за кордоном і на території України, особливості участі в них та про власний досвід щодо подібних програм. Наприкінці вебінару учасники мали можливість поставити запитання до Ірини Шатохіної.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_074942_632.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/Snimok-ekrana-2023-05-16-162827.png)