Брейн-ринг до 45-ої річниці Академії

Запеклі інтелектуальні батли пройшли в стінах Академії! Хто ж вийшов переможцем?

Відомо, що молодь Академії всебічно обізнана, та наскільки добре вона відповість на заплутані питання про історію своєї альма-матер? Цьому був присвячений брейн-ринг, який організували співробітники сектору виховної роботи відділу кадрового забезпечення та виховної роботи до 45-ої річниці закладу.

Звання найрозумніших виборювали три команди: «Альфа», «Ринг» та «Супер-магістри». Гравці показали дивовижну кмітливість та наполегливість. На своєму шляху до перемоги учасники демонстрували виняткову обізнаність та ділилися своїми знаннями з історії навчального закладу – від заснування до сьогодення.

Інтелектуальну гру оцінювало журі, до складу якого увійшли: професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Вікторія АНІЩЕНКО та психолог Академії Катерина ПОНОМАРЕНКО. Головним оцінювачем гри став запрошений гість – колишній керівник навчального закладу 1987 -1992 років Микола ПРОХОРЕНКО.

Підтвердила свою назву та вийшла переможцем команда «Альфа». Вітаємо наших тріумфаторів та дякуємо всім гравцям за активну участь та демонстрацію чудових знань! Сподіваємось побачити запальних та натхненних розумників і розумниць на наступних змаганнях!