Бінарне заняття

Академією ДПТС активно використовується така форма взаємодії теорії і практики як залучення практичних працівників органів та установ виконання покарань до проведення навчальних занять. Одним із напрямів залучення практичних працівників до участі в навчальному процесі є проведення бінарних занять, коли заняття зі слухачами та курсантами проводить не лише викладач, а й практичний працівник.

Так, протягом тижня (02.02.21 -08.02.21 р.) старшим викладачем кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, полковником внутрішньої служби Володимиром Пармінським разом із заступником начальника Деснянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, майором внутрішньої служби Іриною Демиденко було проведено практичні заняття з курсантами 131-135 н.г. з навчальної дисципліни «Кримінально-виконавче право» на тему: «Здійснення контролю за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням».

Під час занять відбувся обмін досвідом та знаннями, щодо особливостей роботи з засудженими, до яких судом застосовано ст. 75 КК України, розглянуто питання постановки засуджених на облік та роз’яснення їм порядку звільнення від відбування покарання з випробуванням; визначено підстави направлення матеріалів особової справи до суду для скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування покарання призначеного судом; охарактеризовано порядок направлення матеріалів особової до суду для звільнення від відбування покарання з випробуванням у зв’язку із закінченням іспитового строку.