Бінарне заняття «Пробація щодо неповнолітніх»

В Академії ДПтС активно використовують таку форму взаємодії теорії і практики, як залучення практичних працівників органів та установ виконання покарань до проведення навчальних занять. Одним із напрямків залучення практичних працівників до участі в навчальному процесі є проведення бінарних занять, коли заняття з курсантами проводять не лише викладач, а й професіонали-практики.

Так, 31 березня 2021 року старший викладач кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Людмила Олефір разом із начальником сектору ювенальної пробації Державної установи «Центр пробації» Олегом Садовським та начальником сектору ювенальної пробації м. Полтава філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Іванною Данилишиною провела заняття з курсантами 114 н. г. з навчальної дисципліни «Правові основи пробації в Україні» на тему «Пробація щодо неповнолітніх».

Висловлюємо вдячність у сприянні якісному проведенню заняття співробітникам вказаних установ.

Під час бінарного заняття відбувся обмін досвідом та знаннями. Учасники заходу висловили свої думки про необхідність і надалі проводити подібні заняття, адже під час спілкування з практичними співробітниками добре закріплюються теоретичні знання на практиці.

Кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології