Арттерапевтичне заняття «Конфлікт та способи його вирішення»

Конфлікти – невід’ємна частина нашого динамічного світу. Тому кожна людина повинна вміти впоратися з гострою ситуацією, налагодити конструктивний діалог, володіти способами виходу з конфлікту з мінімальними емоційними втратами для себе й опонента.

«Конфлікт та способи його вирішення» – арттерапевтичне тренінгове заняття, яке відбулося в Пенітенціарній академії України для здобувачів вищої освіти 130, 147 та 149 груп 4 квітня. Учасники розширили своє уявлення про феномен конфлікту, визначили власний домінантний стиль поведінки, відпрацювали навички саморегуляції та вміння виходити з конфліктних ситуацій у змодельованих ігрових ситуаціях.

Заняття провели начальник кафедри психології доцент Оксана Мірошниченко та викладачі кафедри – доцент Ірина Волеваха і доцент Юлія Шарапова.

У будь-якій суперечці насамперед пам’ятаймо, що ми – люди. Тож конструктивний діалог – найкращий спосіб зрозуміти точки зору інших і знайти оптимальний вихід.