Антикорупційний кемп

Курсанти 3-го курсу юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби – Юлія Федорова та Олександр Ворушило доєдналися до Антикорупційного кемпу, який проходив в селі Яблуниці Івано-Франківської області з 3 по 7 липня. Даний Антикорупційний кемп – це унікальний офлайн-проєкт для активної молоді з усієї країни, створений заради живого обговорення та виховання молоді.

Захід був організований Національним антикорупційним бюро України, Асоціацією юридичних клінік України, Фундацією інституційного розвитку та Інститутом законодавчих ідей за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спікерами на заході були детективи НАБУ, члени Асоціації юридичних клінік України, працівники Фундації інституційного розвитку та Інституту законодавчих ідей. Під час Кемпу проводилися різноманітні тренінги та майстер-класи, інтерактивні вправи і цікаві квести, а також відбувалися дискусії з антикорупційної тематики.

Окрім цього, наприкінці кожного дня учасники відпочивали біля вогнища, обмінювались яскравими враженнями та ділились власним досвідом.

Результатом успішного проходження програми проєкту стало отримання учасниками сертифікатів. Звісно ж, не обійшлося без пам’ятних сувенірів на згадку про змістовно проведений час.

Віталій Шевелев / ПРООН в Україні.

#АКкемп #UNRPP #НАБУ