Актуальні питання пенітенціарної психології в умовах воєнного стану

Пенітенціарна академія України продовжує зміцнювати академічні та наукові зв’язки з університетами України. Нещодавно Пенітенціарна академія України та Національний медичний університет імені О. О. Богомольця підписали Договір про співпрацю.

Сьогодні, 26 січня, у стінах ПАУ відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання пенітенціарної психології в умовах воєнного стану». Захід організували кафедра психології Пенітенціарної академії України та кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Учасників круглого столу привітали проректор з освітньо-наукової роботи Пенітенціарної академії України доктор юридичних наук, професор Вячеслав ПУЗИРНИЙ та народний депутат України кандидат медичних наук, заслужений лікар України Валерій ЗУБ.

Подія зібрала визначних науковців, практиків та експертів у сфері пенітенціарної психології з Пенітенціарної академії України та Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Під час круглого столу заслужений лікар України, академік МАНО, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Михайло Матяш розповів про унікальні психологічні дослідження щодо неминучого впливу війни на психічне здоров’я українців, а також презентував навчальний посібник власного авторства «Пенітенціарна психологія».