Актуальні проблеми реалізації прав людини в сфері сімейного права

01 грудня 2016 року викладачі кафедри адміністративного, цивільного, господарського права і процесу провели науково-практичний семінар «Актуальні проблеми реалізації прав людини в сфері сімейного права».

Гостями заходу стали практичні працівники судових та правоохоронних органів: Заступник Голови Деснянського районного суду м. Чернігова, к.ю.н., доцент Коверзнев В. О., старший оперуповноважений відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаної з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області Симоненко Т. А.

Під час семінару прозвучали доповіді професорсько-викладацького складу кафедри, зокрема, д.ю.н., професора Ніщимної С. О., старшого викладача, к.ю.н. Андрущенко Т. С., доцента, к.ю.н Ткаченко О.Г., а також курсантів Клочай Д. (132н.г.), Кирюшко О. (132 н.г.) Доповіді викликали інтерес та жваве обговорення аудиторії.

Кафедра адміністративного, цивільного
та господарського права і процесу