Акмеологічний та психологічний підходи до професійного розвитку

30 листопада на базі Академії Державної пенітенціарної служби проведено міжкафедральний науково-практичний вебінар: «Акмеологічний та психологічний підходи до проблеми професійного розвитку у процесі викладання навчальних дисциплін».

Головною метою заходу, організованого викладачами кафедри психології та кафедри фізичної підготовки, стало поглиблення і узагальнення знань учасників вебінару щодо особистісного та професійного акмерозвитку, виховання громадянської свідомості, поваги до працівників різних професій, почуття відповідальності щодо формування ідеалів та мотивів виконання професійних обов’язків.

Вебінар складався з практичного та теоретичного етапів. Запрошені слухачі курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічні працівники Академії отримали можливість поглибити фахові знання щодо основних акмеологічних та психологічних концепцій, методів, загальних і окремих закономірностей досягнення професійного акме викладачами ВНЗ у процесі викладання навчальних дисциплін.

Сподіваємось, що отримані знання та практичний досвід доповнять акмеобраз кожного з учасників заходу.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам та організаторам науково-практичного вебінару та бажаємо всіляких творчих та особистих успіхів.