Акція на підтримку українських олімпійців

3 лютого на імпровізованій льодовій арені, напередодні відкриття ХХІV зимових Олімпійських ігор у Пекіні, відбулися товариські змагання із зимових видів спорту під олімпійським прапором на підтримку українських олімпійців.

Організаторами заходу стали Відділення НОК України в Чернігівській області та Академія Державної пенітенціарної служби.

Відкрила урочисту церемонію Ніна Лемеш, перша заступниця голови Відділення НОК України в Чернігівській області: «Для всіх нас дуже важливо, щоб Чернігівщина була здоровою. Ми пишаємося спортсменами з Чернігівського краю, які представлятимуть Україну на міжнародній арені. Тому бажаємо вам бути відважними та сміливими! І повернутися з Олімпійських ігор з високими нагородами!»

Ректор Академії Олексій Тогочинський привітав учасників змагань і зазначив, що Академія вже не вперше ініціює заходи на підтримку спортсменів Олімпіади, тим самим ми пропагуємо та агітуємо за здоровий спосіб життя, заняття спортом або фізкультурою в будь-якому віці, з будь-яким статусом чи достатком.

Кожен з нас знає, наскільки важлива підтримка в будь-якій справі. А для олімпійців важлива підтримка не тільки близьких, тренерів, спортсменів, а й пересічних громадян країни, честь якої українські олімпійці захищають серед спортсменів усього світу. Тим паче серед 45-ти спортсменів «білої» Олімпіади троє біатлоністів будуть представляти Чернігівську область: Артем Прима, Артем Тищенко та Ірина Петренко.

Цього дня для всіх охочих відбулися змагання з хокею, шорт-треку, лижні гонки та змагання на влучність. Усі учасники заходу отримали подарунки від Відділення НОК України в Чернігівській області.

Підтримуймо та вболіваймо разом!