Академія відкриває двері

17 лютого 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.
Привітав гостей та ознайомив з навчальним закладом перший проректор Академії Олійник Олександр Іванович.

Про правила вступу до Академії Державної пенітенціарної служби у 2018 році та спеціальності, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіла заступник начальника навчального відділу Шурига Тетяна Олександрівна. Вона, зокрема, зупинилася на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосила, що всю детальну інформацію кожен, хто бажає, може знайти на офіційному веб-сайті Академії.
Про особливості відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Майборода Ірина Анатоліївна.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з історією навчального закладу, побутом курсантів та студентів Академії. Було організовано оглядову екскурсію, в ході якої вони відвідали навчальні аудиторії, бібліотеку, спортивну залу, музей Академії, виставку вогнепальної зброї, мали змогу скласти фоторобот та відвідати пересувну виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті», яка присвячена загиблим в АТО уродженцям Чернігівщини.