Академія підписала договори про співпрацю

В ході роботи ІІІ Міжнародного круглого столу «Кримінальне право: традиції та новації», присвяченого вшануванню пам’яті видатного вченого, Героя України, академіка Володимира Володимировича Сташиса, відбулось підписання договорів про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та:

Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

(підписують ректор Академії Державної пенітенціарної служби доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник внутрішньої служби  Тогочинський О.М. та заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса  НАПрН України , доктор юридичних наук, професор Батиргареєва Владислава Станіславівна)

Харківським національним університетом внутрішніх справ

(підписують ректор Академії Державної пенітенціарної служби доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник внутрішньої служби  Тогочинський О.М. та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент генерал поліції третього рангу Сокуренко Валерій Васильович)

Луганським державним університетом внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка

(підписують ректор Академії Державної пенітенціарної служби доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник внутрішньої служби  Тогочинський О.М. та проректор Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка доктор юридичних наук, професор Карчевський Микола Віталійович)

Також відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та Харківським національним університетом радіоелектроніки

(підписують ректор Академії Державної пенітенціарної служби доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник внутрішньої служби  Тогочинський О.М. та проректор з іноваційно-корпоративної роботи та адміністрування Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор юридичних наук, професор, академік Європейської академії природничих наук Россіхін Василь Васильович)