Академія взяла участь у «Ярмарку професій» Бахмацького району

08 листопада 2018 року у місті Бахмач відбувся «Ярмарок професій» для випускників шкіл і молоді району за підтримки Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, в якому взяли участь представники Академії Державної пенітенціарної служби з презентацією навчального закладу та профорієнтаційною роботою з добору кандидатів на навчання. Серед учасників інших навчальних закладів полковник внутрішньої служби Низовець О.М. найбільш цікаво презентувала Академію, зацікавивши неабияк учнів. У свою чергу, студенти та курсанти, які були долучені до профорієнтаційної роботи під керівництвом Мірошниченко О.М. та Настоящої У.В., активно дискутували з майбутніми абітурієнтами, роз’яснювали правила прийому до навчального закладу, ділились враженнями щодо навчання у ролі як курсанта, так і студента. І, звісно, не обійшлось і без фотосесії з курсантами та студентами в курсантській формі, щоб кожен учень, хоч на хвилину, міг відчути себе курсантом. І прийняти для себе рішення: хоче він чи ні обрати саме цю професію працівника Державної кримінально-виконавчої служби, що буде пов’язана з носінням форменого одягу та служінням нашій державі.