Академія відкриває двері

8 грудня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Привітав гостей та ознайомив з програмою заходу, навчальним закладом та матеріальною базою Перший проректор Академії Олександр Олійник.

Про правила вступу до Академії у 2019 році та спеціальності, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіла начальник факультету заочного та контрактного навчання Олена Нізовець та начальник юридичного факультету Сергій Царюк. Начальник навчального відділу Марина Кисельова, зокрема, зупинилася на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосила, що всю детальну інформацію кожен, хто бажає, може знайти на офіційному веб-сайті Академії.

Про особливості відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Ірина Майборода.

Всі охочі мали змогу відвідати різноманітні майстер-класи та воркшопи дотичні до спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців: «Школа детектива: фоторобот та дактилоскопія», «Школа фінансової грамотності», «Психологічний марафон», «Самооборона», а також виставку зразків озброєння. Приємним сюрпризом для молоді став розіграш призів.

Зауважимо, що наступний День відкритих дверей Академії ДПтС відбудеться в лютому 2019 року.