Академія відкриває двері

16 листопада 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Начальник юридичного факультету Сергій Царюк привітав гостей та ознайомив з програмою заходу, навчальним закладом і матеріальною базою.

Про правила вступу до Академії у 2019 році та спеціальності, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіла начальник факультету заочного та контрактного навчання Олена Низовець. Начальник навчального відділу Володимир Співак, зокрема, зупинився на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосив, що детальну інформацію кожен охочий може знайти на офіційному веб-сайті Академії.

Про особливості відбору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Ірина Майборода.

Усі охочі мали змогу відвідати різноманітні майстер-класи та воркшопи, дотичні до спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців: «Школа детектива: фоторобот та дактилоскопія», «Психологічний марафон», а також виставку зразків озброєння та спецзасобів.

Уперше на День відкритих дверей було окремо представлено виставку військового майна та спорядження кафедри військової підготовки, що вже другий рік функціонує в Академії ДПтС, готуючи офіцерів запасу ЗСУ.