Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

12 лютого в Академії пройшли виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виводу військ з Афганістану. На виховну годину «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять» був запрошений проректор Академії полковник внутрішньої служби учасник бойових дій в Афганістані Чебоненко Станіслав Олегович. Він поділився своїми спогадами та враженнями про страшні події тих часів. З метою ознайомлення з документальними сторінками нашої історії, формування шанобливого ставлення до пам’яті полеглих воїнів та усіх, хто з честю виконував свій солдатський обов’язок на території інших держав курсанти Академії переглянули документальний фільм.

Начальник сектора виховної та психологічної роботи Академії ДПтС майор внутрішньої служби Вороніна Світлана Василівна зазначила, що ми повинні пам’ятати про простих солдатів, учасників афганської війни, подвиг яких є гідним прикладом для патріотичного виховання теперішніх та прийдешніх поколінь.

Бажаємо учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав міцного здоров’я, родинного благополуччя, мирного неба над головою і нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні!