Абітурієнти складають іспити з фізпідготовки

16 липня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби абітурієнти складали вступні випробування з фізичної підготовки.

Згідно з Правилами прийому до Академії ДПтС, абітурієнти, які вступають на денну форму навчання за державним замовленням, крім конкурсу результатів Зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, складають вступне випробування з фізичної підготовки.

Фізична підготовка перевіряється і оцінюється за результатами виконання окремих вправ, визначених вищим навчальним закладом, методичними рекомендаціями щодо проведення професійної орієнтації молоді, відбору та направлення кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів.

За результатами виконання абітурієнтом окремих вправ, що оцінюються за 12-бальною шкалою, а також відповідно до критеріїв загальної оцінки під час виконання нормативів з фізичної підготовки, йому виставляють бали з кожної визначеної вправи, а також загальний результат «зараховано» або «не зараховано», які заносяться спочатку до екзаменаційної відомості, а потім – до екзаменаційного листа абітурієнта.

Вступне випробування складається з вправ, які визначають рівень фізичної підготовки:

швидкість – біг на 100 м (чол., жін.);

витривалість – біг на 1000 м (чол., жін.);

сила – підтягування на перекладині (чол.), згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі (жін.).