Розпочався цикл тренінгів для майбутніх фахівців-правоохоронців у рамках вивчення навчальної дисципліни «Комунікативні технології у правоохоронній діяльності».
Мета запровадження тренінгів полягає у формуванні комунікативної компетентності майбутніх фахівців правоохоронної сфери.
Під час проходження тренінгів здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти вирішують складні кейси, наповнені ситуаційними завданнями. Кожний кейс спрямований на здобуття нових skil-навичок у сфері комунікацій з різними категоріями осіб. Практичні тренінгові вправи дають можливість майбутнім фахівцям-правоохоронцям максимально зануритися у сферу професійного спілкування, а саме навчитися обирати методи побудови комунікативних актів, алгоритми і стилі спілкування з правопорушниками, злочинцями, військовополоненими, представниками державних органів влади та громадських і міжнародних організацій, аналізувати й оцінювати ефективність технології організації, планування, відтворення комунікативних процесів в органах та установах правоохоронної сфери.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7509-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7511-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7631-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7513-768x1024.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7627-768x1024.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7629-768x1024.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7526-1024x768.jpg)