Успішний бізнес – це опора та один з найважливіших компонентів забезпечення незалежності та сталості розвитку країни. За останні 18 місяців українські бізнесмени зробили свій вагомий внесок в захист і економічне відновлення України.
Слід зазначити, що в умовах війни, саме малий та мікробізнес – це двигуни української економіки, які здатні найбільш оперативно відповідати на потреби населення.
Підтримці населення та збільшенню показників професійного росту в сфері бізнесу був присвячений тренінг на тему «Україна майбутнього – PROсоціальний бізнес», який відбувся 5 вересня. Захід організувала ГО «Маріупольська спілка молоді» в межах проєкту Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) за фінансової підтримки Уряду Японії.
У тренінгу взяв участь здобувач вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Ворушило.
Спікери порушили такі важливі питання, як:
- визначити соціальну місію та впровадити кращі практики соціально відповідального бізнесу;
- впровадити принцип безбар’єрності, підтримати та залучити людей з інвалідністю, ВПО, учасників і учасниць бойових дій до бізнес-процесів;
- вдосконалити бізнес-процеси з урахуванням принципів соціальної відповідальності;
- залучити додаткові фінансові ресурси для розвитку бізнесу.
Тренінг допоміг краще дізнатися учасникам про потреби, з якими зіштовхується український бізнес під час війни та дати уявлення про те, як починати свою справу за цих складних обставин.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/1_1.57.1-kopirovat-1024x683.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_12-20-58-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG20230905172027-1024x576.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG20230905162603-1024x576.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG20230905160453-1024x576.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/image_2023-09-08_16-08-39-796x1024.png)