4–5 березня кафедра психології долучилась до навчання методів психотерапії при ПТСР для подальшої роботи з підтримки та відновлення психічного здоров’я військовослужбовців і постраждалих від збройної агресії. Навчання проводив сертифікований тренер з лікування та запобігання ПТСР за стандартами США Андрій Омельченко, представник громадської організації «Центр підтримки Атлант». Захід відбувся на запрошення керівництва Чернігівського інституту бізнесу і права та Агенції регіонального розвитку Чернігівської області. У тренінгу взяли участь кандидати психологічних наук, доценти Ірина Волеваха, Юлія Дем’яненко, Тетяна Кухар, Оксана Мірошниченко і кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Єрмак. Учасники тренінгу отримали знання щодо психологічної підтримки військовослужбовців та їхніх сімей під час ротації та після закінчення воєнних дій, навики особливостей спілкування з військовими в цивільному житті та під час бойових дій, розглянули питання посттравматичних стресових розладів і контроль стресу під час бойових дій та після. Головний меседж дводенного тренінгу – «Повернемо кордони і повернемо людей до повноцінного життя».
Кафедра психології
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_08-14-24-000-300x300.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-07_09-05-42-300x300.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-07_09-05-42-2-300x300.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_18-01-53-300x300.jpg)