Практичне заняття з дисципліни «Соціально-виховна робота із засудженими» з курсантами на базі Менської ВК-91

26 листопада 2016 року викладачем кафедри психології Настоящою У.В. проведено практичне заняття з дисципліни «Соціально-виховна робота із засудженими» з курсантами 142 навчальної групи на базі Менської ВК-91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

На початку заняття для курсантів в актовому залі установи була організована зустріч та бесіда з начальником установи підполковником внутрішньої служби Голубом Тарасом Григоровичем та колишнім начальником управління ДПтС України в Чернігівській області 1997-2005, ветераном ДКВС України, почесним працівником ДКВС України, полковником у відставці Настоящим Володимиром Івановичем, який стояв у витоків створення установи для утримання засуджених, які раніше працювали в суді, органах прокуратури, юстиції та правоохоронних органах.

371749769

Після бесіди курсанти мали змогу ознайомитись з умовами перебування засуджених та зі специфікою роботи в даній колонії. Також відвідали відділення соціально-психологічної служби, кімнату психоемоційного розвантаження, клуб, бібліотеку, амбулаторію, виробництво установи. Отримали знання щодо кримінально-правової, соціально-демографічної характеристики засуджених, які відбувають покарання.

Поєднання в навчальному процесі теоретичних знань з практичною роботою позитивно впливає на закріплення та поглиблення учбового матеріалу, формування психологічної готовності до подальшої служби. А також практичні заняття проведені в установах дають змогу вивчати передовий досвід практичних співробітників, узагальнювати й використовувати його у подальшій професійній діяльності.

Кафедра психології