Курсанти та студенти відвідали Менську виправну колонію №91

18 вересня 2018 року проведено практичне заняття з дисципліни «Психодіагностика» з курсантами та студентами 139 навчальної групи факультету пробації на базі державної установи «Менська виправна колонія №91». Окрім старшого викладача кафедри психології Настоящої У.В. до проведення заняття залучено полковника внутрішньої служби Низовець О.М., начальника факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників; капітана внутрішньої служби Разумейко Н.С., начальника кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін та підполковника внутрішньої служби Ткаченко О.Г., доцента кафедри адміністративного, господарського, цивільного права  і процесу.

IMG_20180919_073214_676 КопированиеЗаняття розпочалося з  зустрічі та бесіди в актовій залі установи з начальником виправної колонії підполковником внутрішньої служби Голубом Тарасом Григоровичем та колишнім начальником управління ДПтС України в Чернігівській області 1997-2005, ветераном ДКВС України, почесним працівником ДКВС України, полковником у відставці Настоящим Володимиром Івановичем, який  стояв у витоків створення установи для утримання засуджених, які раніше працювали в суді, органах прокуратури, юстиції та правоохоронних органах.

Після бесіди курсанти мали змогу ознайомитись із умовами перебування засуджених та зі специфікою роботи в даній колонії. Також відвідали відділення соціально-психологічної служби, кімнату психоемоційного розвантаження, клуб, бібліотеку, амбулаторію, виробництво установи. Отримали знання щодо кримінально-правової, соціально-демографічної характеристики засуджених, які відбувають покарання.

Поєднання в навчальному процесі теоретичних знань з практичною роботою позитивно впливає на закріплення та поглиблення учбового матеріалу, формування психологічної готовності до подальшої служби. А також практичні заняття проведені в установах дають змогу вивчати передовий досвід практичних співробітників, узагальнювати й використовувати його у подальшій професійній діяльності.