Команда Академії виборола путівку до вищої ліги футболу 8×8

07 жовтня 2018 року на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна відбувся фінальний матч першої ліги чемпіонату м. Чернігова з футболу 8×8 (дворового футболу), де команда Академії Державної пенітенціарної служби не тільки виборювала звання першої команди, а й отримувала путівку до вищої ліги футболу 8×8 (дворового футболу).

Уже в дебюті матчу команда суперників «Гуру» вийшла вперед, реалізувавши пенальті, а ще через декілька хвилин знову засмутила вболівальників Академії, скориставшись перевагою у нападі. Але футболісти пенітенціарної служби не опустили руки, а наполегливо «штурмували» ворота візаві, що дало свої результати. Перед перервою, здійснивши пенальті, курсанти скоротили відставання в голах до мінімуму.

У другому таймі хлопці продемонстрували гідну, видовищну, повну драматичних моментів гру, якою були вражені не тільки глядачі, а й команда суперників. У середині тайму, зрівнявши рахунок, а потім, забивши третій гол, команда Академії Державної пенітенціарної служби вистояла під спортивним натиском команди суперників, довівши матч до переможного завершення.