Команда Академії з футболу (8×8) відкрила сезон перемогою!

19 квітня 2017 року збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби з футболу (8×8) відкрила сезон та зіграла у 1-му турі чемпіонату м. Чернігова з командою «Масан-Сити».

Гра видалася напруженою, динамічною і драматургійною. Вже на 2-ій хвилині нашій команді довелося починати гру з центра поля (0-1). А до 10-ої хвилини рахунок вже був (0-2) не в нашу користь.

При цьому слід зазначити, що на кожній ділянці поля йшла жорстка, чоловіча боротьба за м’яч і ініціативу, і до 17- хвилини рахунок став (1-2).

Наші хлопці постійно атакували, пресингували суперника на кожній ділянці поля і при першій же можливості били по воротах команди «Масан-Сіті», але їм категорично не щастило (за гру наші збірники потрапили чотири рази в поперечину і тричі в штанги) чого не можна сказати про суперника. На перерву команди пішли за рахунку 1-3 на користь команди «Масан-Сіті».

5Друга половина матчу почалася з атак нашої команди. Суперник був притиснутий до своїх воріт. Здавалося ось-ось рахунок скоротиться до мінімуму. Але знову не везіння, і на 45 хвилині рахунок вже став 1-4 не в нашу користь.

Можливо, в даній ситуації, інша команда опустила б руки, але тільки не команда Академії державної пенітенціарної служби. Гравці зібралися в центрі поля і дали слово один одному, не дивлячись ні на що, продовжувати боротьбу на полі до фінального свистка.

Гра на полі закрутилася в такому темпі, що суперник не знав куди бігти. Рахунок скорочувався з не неймовірною швидкістю, і до 60 хвилини був уже нічийним 4-4. А за чотири  хвилини до фінального свистка рахунок став остаточним 5-4 в нашу користь!