Збірна команда Академії потрапила до півфіналу Чернігівської Асоціації футболу 8х8

Збірна футбольна команда Академії Державної пенітенціарної служби, завершивши чемпіонат на першій позиції турнірної таблиці, вийшла до однієї четвертої фіналу Чернігівської Асоціації футболу 8х8 (дворового футболу). Чвертьфінал за регламентом складається з двох зустрічей: вдома і в гостях.

08 жовтня 2016 року, у першому двобої чвертьфіналу, команда Академії приймала команду «Коти», на спортивному майданчику міського стадіону імені Ю.О.Гагаріна і перемогла з рахунком 11:0.

09 жовтня наші футболісти, незважаючи на жахливі погодні умови та результат першої зустрічі, зіграли матч у відповідь на полі суперників, поступившись з мінімальним рахунком 0:1.

За результатами двох зустрічей збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби потрапила до однієї другої фіналу, який відбудеться 15-16 жовтня 2016 року.

Хлопці, ми пишаємось Вами! Молодці, так тримати!!!