Святковий концерт до дня 8 Березня

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Академії Державної пенітенціарної служби.

Так, 7 березня для прекрасної половини нашої Академії був проведений святковий концерт, в якому взяли участь таланти художньої самодіяльності навчального закладу. Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків Академії.

З вітальним словом до жінок звернувся ректор Академії Тогочинський Олексій Михайлович: «Нині важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Навіть неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних очей, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У нашій Академії представниці прекрасної статі на особливому рахунку. Ми схиляємося перед вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість, які допомагають нам, чоловікам, пережити будь-які труднощі і негаразди. Пишаємося тим, що ви демонструєте високий приклад служіння обов’язку, вірності професії. Вдячні вам і за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки і взаємної поваги – усього того, що так потребує наше суспільство.».

Далі лунали привітання від курсантів та студентів Академії. Своєю енергійністю запалив зал акробатичний номер від курсантів 2 курсу Олександра Штефана та Семена Шевцова, ніжні почуття подарував глядачам вальс у виконанні танцювального колективу Академії під керівництвом Ксенії Довгополої, чарівні ноти кохання в музичних композиціях лунали для всіх жінок та мам від курсанток: Аліни Кісельової, Юлії Сьомченко, Єлизавети Білявської та Юлії Дриги.

Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам за чудовий концерт гучними оплисками, подарований на честь свята 8 Березня.