Курсанти Академії на святкуванні 75-ї річниці 1-ї Гвардійської армії

1 серпня на Красній площі Чернігова представники Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь в урочистих заходах з нагоди 75-ї річниці 1-ї Гвардійської армії. Усе почалося з покладання квітів до Братської могили, меморіалу загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.

Далі курсанти Академії пройшли урочистим маршем по головній площі Чернігова з підрозділами Чернігівського гарнізону. На Красній площі виступили музиканти духового оркестру 8-го навчального центру Держспецтрансслужби.

Відбувся і запланований показовий виступ військовослужбовців з рукопашного бою розвідувальної 95 роти Високомобільних десантних військ Збройних сил України.

Як курсантів, так і офіцерів Академії зацікавив святковий показ основних зразків бойової (спеціальної) техніки та озброєння Збройних сил України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту на Красній площі міста Чернігова.

Наостанок курсанти відвідали урочисте зібрання і святковий концерт у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка з нагоди святкування 75-ї річниці з Дня створення1-ї Гвардійської армії.