День пам’яті та примирення

8 травня 2018 року керівництво та персонал Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення, які розпочалися біля Меморіалу жертвам нацизму (колишне урочище Подусівка), щоб увічнити пам’ять мирних жителів, безневинно загиблих від рук загарбників у роки Другої світової війни, висловити шану всім борцям проти нацизму.

Учасники пам’ятного заходу: представники органів влади, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, учасники бойових дій на сході України та  громадськість поклали квіти до Меморіалу та схилили голови в знак скорботи за загиблими.

У пам’ять про жертв війни заупокійну молитву відправив Архієпископ Української православної церкви Київського патріархату Євстратій.

Продовжилися меморіальні заходи у сквері ім. М. Попудренка церемонією покладання квітів до братської могили загиблих воїнів та стели загиблим учасникам антитерористичної операції. Завойована Перемога над нацизмом сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Цей подвиг гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.