Власні проєкти у сфері медіаграмотності за 48 годин

З 6 по 8 листопада 2020 року курсанти Академії, представники юридичної клініки та предметного гуртка кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права взяли участь у онлайн-змаганні ІНФОТОН серед молоді з усієї України. Подія відбулась у форматі хакатону: за 48 годин команди молоді з допомогою менторів створили власні проєкти у сфері медіаграмотності.

Організатори змагань – USAID in Ukraine (Агентство США з міжнародного розвитку), UNICEF (Спеціалізована структура ООН, світовий лідер, який просуває та захищає права дітей у 190 країнах) та INSCIENCE (Організація, яка популяризує науку та поєднує її з бізнесом).

Наші курсанти вибрали тему проєкту «Здорові стосунки та дорослішання у вигляді медіа та блогу для соціальних мереж». Із 280 команд курсанти Академії увійшли до 30-ки кращих. Результатом їхнього проєкту став відеоролик, який набрав тисячі переглядів та сотні позитивних коментарів у соціальних мережах.

mon-hack-2020tБажаємо учасникам нашої команди не зупинятися на досягнутому результаті і продовжувати втілювати свої ідеї та самовдосконалюватись.

До складу команди увійшли: Курячий Олександр, Бородай Олег, Шапаренко Єгор, Фуканчик Вікторія, Чуприна Катерина, Руденок Даша.

Команду для змагань підготували науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права.