Шановна академічна спільнота!

Щиро вітаю вас з 42-ю річницею заснування закладу вищої освіти! За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для країни: від школи вдосконалення начальницького складу міліції до багатопрофільного закладу з трьома рівнями вищої освіти. Незважаючи на виклики сьогодення, складні часи в державі, реформування ДКВС України, Академія впевнено заявляє про себе як важливий освітній та науковий центр, в якому отримують ґрунтовні знання, формують уміння та навички, необхідні для подальшої професійної діяльності, юристи, психологи, економісти та майбутні військовослужбовці.

42річниця
Запорукою успіху була і є самовіддана праця всього високопрофесійного, компетентного і творчого колективу, плідна співпраця викладацького та курсантсько-студентського колективів. Високі нагороди, яких удостоєні працівники нашого колективу – свідчення державного і громадського визнання заслуг закладу вищої освіти.

Від щирого серця бажаю подальшої продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень на благо України. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів та миру.

З повагою
ректор
Академії
полковник
внутрішньої служби
Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ