Привітання ректора Академії з 40-річчям створення навчального закладу
Товариші офіцерикурсанти, студенти, співробітники Академії!
За 40 років наш заклад пройшов славетний шлях. Розпочавши свою історію, як школа удосконалення начальницького складу міліції,  зберігаючи кращі традиції відомчої освіти, навчальний заклад виріс від коледжу до Академії. Не дивлячись на складні часи в державі, реформування ДКВС України, Академія впевнено заявляє про себе,  як важливий освітній та науковий центр.  
 
Професорсько-викладацький склад Академії своєю активною участю у законотворчому процесі роблять вагомий внесок у розбудову правової, демократичної держави. Високі нагороди, яких удостоєні працівники нашого колективу – свідчення державного і громадського визнання заслуг закладу вищої освіти.
Приємно усвідомлювати, що день свого 40-річчя заклад зустрічає гідно, демонструючи відповідність не тільки вимогам сьогодення, але й маючи творчий і професійний потенціал, хороші напрацювання для майбутніх починань і плідних успіхів.
 
Від щирого серця бажаю вам  міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу,  миру та спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають нас на нові звершення у благородній справі вірного служіння Українському народові!

З повагою,
ректор Академії
Державної пенітенціарної служби
полковник внутрішньої служби
О.М. Тогочинський