Академія ДПтС відзначила 40-річчя створення навчального закладу

14 вересня співробітники, курсанти, студенти Академії ДПтС та запрошені гості відзначили 40-річчя створення навчального закладу.

Історія становлення Академії починає свій відлік ще з 1978 року, коли була заснована Чернігівська школа удосконалення начальницького складу міліції. Після здобуття Україною незалежності розпочався новий етап в історії закладу, коли на базі школи вдосконалення було утворено училище МВС України. А вже у 2002 році Чернігівське училище внутрішніх справ набуло статусу юридичного коледжу. У 2015 році розпорядженням Кабінету Міністрів України навчальний заклад перетворено в Академію Державної пенітенціарної служби.

Першим з вітальною промовою  звернувся до всіх присутніх ректор Академії Олексій Тогочинський.

Теплі слова та щирі вітання з нагоди ювілею навчального закладу на адресу колег пролунали від заступника директора департаменту Управління персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції України Анатолія Лонського та директора департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої і освіти дорослих Міністерства освіти України Юрія Телячого.

Справжньою відзнакою високого професіоналізму та сумлінної праці стала велика кількість державних нагород, почесних грамот та відзнак, які вручили керівники області та міста цього святкового дня. До урочистостей долучилися представники органів місцевої державної влади, вищих навчальних закладів та силових структур області, які зі щирими привітаннями нагородили найкращих співробітників грамотами, подяками та цінними подарунками.

Звертаючись до загалу заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова акцентувала увагу на вагомості внеску підготовлених спеціалістів у забезпечення діяльності механізмів правопорядку, відзначила визначну подію області – створення у Чернігові Академії Державної пенітенціарної служби.

Викладачів та курсантів навчального закладу із сорокарічним ювілеєм привітав перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Керівник відзначив високий рівень підготовки в Академії Державної пенітенціарної служби молодих офіцерів та кваліфікованих фахівців кримінально-виконавчої служби України.

Привітав працівників, курсантів та випускників Академії і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. На переконання очільника міста, за останні роки навчальний заклад тісно інтегрувався у життя Чернігова, курсанти та викладачі активно долучаються до міських заходів із національно-патріотичного виховання, інших молодіжних проектів.

Зі щирими привітаннями до ветеранів навчального закладу звернулись присутні гості, а артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм подарували святковий концерт.