Навчально-екзаменаційна сесія слухачів 4-го курсу

З 16 жовтня по 04 листопада 2017 року відбулась навчально-екзаменаційна сесія слухачів 4-го курсу факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю 5.03040102 «Правоохоронна діяльність».

На четвертому курсі навчається 51 слухач за державним замовленням та 13 студентів – за кошти фізичних та юридичних осіб з різних областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Миколаївської та ін.

Під час навчання слухачі та студенти склали 5 заліків з таких дисциплін:  «Цивільний процес», «Екологічне право», «Організація та охорона праці засуджених», «Судова медицина та психіатрія», «Теорія пенітенціарії», а студенти додатково ще склали залік із «Страхування» та 5 іспитів: «Кримінально-виконавче право», «Соціально-виховна робота», «Охорона праці засуджених», «Кримінальний процес», «Пенітенціарна психологія». За результатами іспитів сесію на «відмінно» склали чотири слухачі, а на «добре» та «відмінно» – 28 слухачів. Рівень абсолютної успішності курсу за сесію становить 100 %, якість успішності – 69,2%.

Заняття проводились висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом Академії, під час яких слухачі отримали ґрунтовні знання, поради для застосування на практиці та розширили свій кругозір.

До початку сесії був складений план виховної роботи, який передбачав екскурсію комплексом «Чернігів стародавній». Після занять разом з методистом факультету підполковником внутрішньої служби Шматок Світланою Миколаївною слухачі та студенти відвідали цікаві місця та визначні пам’ятки м. Чернігова. Усі отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Бажаємо успіхів слухачам та студентам в отриманні нових знань!