Зустріч курсантів 4 курсу Академії з відомим істориком Чернігівщини кандидатом історичних наук Бутком Сергієм Володимировичем

Одним із пріоритетних напрямів розвитку сучасного суспільства є виховання молодого покоління. У зв’язку з цим особливої актуальності для держави набуває патріотичне виховання молоді. Саме з цього питання 12 грудня 2016 року у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського відбулася зустріч курсантів 4 курсу (145 гр.) Академії з відомим істориком Чернігівщини, кандидатом історичних наук Бутком Сергієм Володимировичем.

В своїй доповіді Сергій Володимирович акцентував увагу на сучасні складові національно-патричного виховання, такі як: вміння кожним визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства та спілкуватися з соціальними інститутами; спроможності дотримуватись законів та захищати права людини; здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів; спонукання особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму.

Зустріч пройшла у творчій атмосфері та взаємному розумінні. Захід організований та проведений кафедрою теорії та історії держави і права, конституційною права та адміністрацією міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського при підтримці керівництва юридичного факультету Академії.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права