Привітання ректора Академії з 39-річчям навчального закладу

Шановні викладачі, співробітники, курсанти та студенти!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди 39-річчя від дня заснування навчального закладу!

15 вересня далекого 1978 року було створено Чернігівську школу удосконалення начальницького складу міліції з метою здійснення початкової підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації співробітників підрозділів 5-го Головного управління Міністерства внутрішніх справ СРСР.

Навчальний заклад пройшов шлях становлення від школи удосконалення начальницького складу міліції, училища Міністерства внутрішніх справ України, юридичного коледжу до Академії Державної пенітенціарної служби.

З кожним етапом становлення навчального закладу відбувалось вдосконалення освітнього процесу, запроваджувались сучасні інформаційні технології, розширювалась та зміцнювалась навчально-матеріальна база.

У жовтні 2015 року розпочалась нова сторінка історії навчального закладу. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України наказом Державної пенітенціарної служби України  Чернігівський юридичний коледж був реорганізований у Академію Державної пенітенціарної служби.

Саме завдяки вашій наполегливій, самовідданій та творчій праці навчальний заклад за останні роки виріс у великий, авторитетний науковий та освітній центр. Наші випускники затребувані в усіх галузях діяльності Міністерства юстиції та інших відомств як спеціалісти, які мають високий рівень фахової підготовки.

Переконаний, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї альма-матер, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний внесок у розвиток української вищої школи та безпеку суспільства.

 З повагою

ректор Академії Державної пенітенціарної служби

полковник внутрішньої служби

Тогочинський О.М.