32-річниця Чорнобильської трагедії

До річниці аварії на Чорнобильській АЕС у науковій бібліотеці Академії Державної пенітенціарної служби відбувся семінар-конференція «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять», в якому взяли участь науково-педагогічні працівники Академії, курсанти та бібліотекарі.

У ході роботи було обговорено такі питання: причини аварії (доповідач Адрушенко А. В.), евакуація після катастрофи (доповідач Дробот Д. С.), наслідки трагедії (доповідач Ганцев В. П.) і зона відчуження сьогодні (доповідач Неподоба М. М.).

У своїх виступах учасники семінару розповіли, що Чорнобиль не минув непомітно для багатьох з нас. Ця трагедія промовисто нагадує про себе щодня численними проблемами в різних сферах суспільства, в долях мільйонів людей. Майбутнє підкоряється людині тоді, коли вона здатна глибоко і всебічно осмислювати минуле та вміти отримувати уроки з допущених помилок і прорахунків, шукати нові засоби вирішення завдань.

26 квітня 2018 року курсанти 2-го курсу юридичного факультету взяли участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 32-ї річниці від дня Чорнобильської трагедії в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.