Ярмарка професій в Чернігівському ліцеї № 32

З метою формування позитивного іміджу Академії Державної пенітенціарної служби, проведення профорієнтаційної роботи серед старшокласників 21 вересня 2018 року представники Академії відвідали ярмарку професій,яка проводилась в Чернігівському ліцеї № 32.

Представниками Академії були: начальник факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників, кандидат психологічних наук, підполковник внутрішньої служби Низовець Олена Миколаївна; завідувач кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, доктор юридичних наук, професор Ніщимна Світлана Олексіївна; доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу кандидат юридичних наук, підполковник внутрішньої служби Ткаченко Олександр Григорович; магістри та курсанти Академії.

Офіцери Академії державної пенітенціарної служби розповіли випускникам про особливості вступу до закладу вищої освіти як на держзамовлення так і за кошти фізичних, юридичних осіб. Крім особливостей прийому на навчання у наступному навчальному році, випускників цікавили питання побуту курсантів, їхнього дозвілля та спортивного життя. На всі питання були надані вичерпні відповіді, які підкріплювалися відео та фото презентаціями. Курсанти, які були залучені до профорієнтаційної роботи, розповіли про цікаве та насичене життя й навчання в Академії, підтверджуючи слова старших офіцерів.

Факультет заочного, контрактного

навчання та підвищення кваліфікації працівників.

 Кафедра адміністративного, цивільного та

господарського права і процесу