Навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів 3-го курсу

З 12 лютого по 03 березня 2018 року відбувалась навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів 3-го курсу освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальністю 5.03040102 «Правоохоронна діяльність». Для складання навчально-екзаменаційної сесії прибуло 28 осіб, з яких 18 слухачів навчається за державним замовленням, 10 студентів навчаються за кошти фізичних, юридичних осіб. Під час навчання останні склали 6 заліків та 4 іспити. За результатами іспитів сесію на «добре» та «відмінно» склали 7 осіб. Рівень абсолютної успішності курсу за сесію становить 100 %, якість успішності – 54,5 %.

Науково-педагогічний склад Академії проводив лекційні, практичні, семінарські заняття, під час яких слухачі та студенти отримали ґрунтовні знання, поради для застосування на практиці та розширили свій кругозір.

25 лютого куратором курсу капітаном внутрішньої служби Петриком Дмитром Петровичем після навчальних занять для слухачів та студентів 231 навчальної групи було організовано відвідування РК «Базис» для гри в боулінг.

Також наприкінці навчального тижня слухачі та студенти 3-го курсу разом із кураторами 231 та 232 навчальних груп капітаном внутрішньої служби Петриком Дмитром Петровичем і лейтенантом внутрішньої служби Барловською Тетяною Вікторівною завітали до Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, де переглянули блискавичну комедію «Кайдашева сім’я».

Усі отримали позитивні емоції та добре відпочили.

 Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників