День прапора та 29-а річниця Дня Незалежності України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відносяться День Прапора і День Незалежності України.

День незалежності — копияЗ кожним роком розбудови  і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. За роки незалежності наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, нажаль, були і втрати …

Україна – це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Тільки від нас залежить, якою бути нашій країні і що ми залишимо в спадок.

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: блакитним і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, щедрої долі, миру, подальших перемог в усіх справах і починаннях.

Зі святом вас! Слава Україні!

З повагою

ректор Академії

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ