Академію відвідали учні школи № 29 м. Чернігова

8 квітня 2017 року учні 9-10 класів Чернігівської загальноосвітньої школи № 29 разом із Хожаїновою Іриною Володимирівною, провідним спеціалістом Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної Адміністрації, з метою підвищення рівня громадської свідомості, національно-патріотичного виховання молоді та професійної орієнтації учнівської молоді,  відвідали  Академію Державної пенітенціарної служби.

Знайомство учнів з навчальним закладом розпочалось з екскурсії коридорами навчального корпусу та перегляду експозицій музею історії Академії. У спортивній залі на гостей очікувало заняття з рукопашного бою. Потім відвідали приміщення клубу, де перед гостями виступив колектив художньої самодіяльності Академії. Курсанти вразили присутніх своїм дивовижним виступом, продемонструвавши вокальні, хореографічні та літературні здібності.

Після концерту оглянули виставку вогнепальної зброї. Гості, які завітали до Академії, ознайомились з правилами поводження зі зброєю, а також спробували розібрати та зібрати ПМ та АК.

У лекційній залі Академії для присутніх було презентовано відеофільм про Академію, після цього начальник відділу виховної та психологічної роботи Вороніна С.В. ознайомила учнів з історією створення навчального закладу, розповіла про напрямки та спеціальності, за якими здійснюють підготовку фахівців, про умови навчання, проживання та дозвілля.

Захід закінчився відповідями на запитання учнів та побажаннями успіхів у навчанні.

 Відділ виховної та психологічної роботи