25-річниця створення психологічної служби системи освіти України

27 квітня 2016 року з нагоди 25-річниці створення психологічної служби системи освіти України та до Дня психолога, в обласному центрі практичної психології та соціальної роботи на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського було проведено творчу майстерню «Подорож до себе».

Участь у майстерні від Академії Державної пенітенціарної служби взяла старший психолог по роботі з персоналом Світлана Ющенко.

У рамках заходу проведено наративний тренінг «Зоряне небо», метою якого є формування життєвих цінностей молоді, робота в малих групах «Дослідження контакту», метою якої був розвиток навичок консультування. За підсумками роботи майстерні та з ювілеєм психологічної служби системи освіти України, Днем психолога, привітав ректор Чернігівського інституту післядипломної освіти, кандидат філософських наук Анатолій Заліський.

Під час роботи майстерні діяла виставка методичної літератури. Учасники мали змогу ознайомитися з посібниками, збірниками занять з досвіду роботи працівників психологічної служби системи освіти, підготовлені та рекомендовані для використання в роботі Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи. У творчій майстерні взяло участь 152 працівники психологічної служби.

Відділ по роботі з персоналом