25  квітня відбувся інтерактивний захід «Світ психології»

З нагоди Всеукраїнського дня психолога та за ініціативи сектору зв’язків з громадськістю та ЗМІ Академії ДПтС сумісно з кафедрою психології, відділом виховної та психологічної роботи  25  квітня 2017 року у культурно-мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбувся інтерактивний захід «Світ психології».  Мета його проведення привернути увагу учнів до питання вибору професії та її значення, вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну життєву позицію, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

Участь у ньому взяли психологи, соціальні педагогизагальноосвітніхшкіл м.Чернігова разом ізучнями 10-11класів, курсанти, студенти  та викладачі Академії.

Розпочався захід у блакитній залі, де глядачі  змогли ознайомитися з основними напрямками психології  та відомими людьми, які розвивали дану науку.  Святкова атмосфера сценічного відкриття  сприяла формуванню гарного настрою, а   далі продовжилася робота на майданчиках.

В арт-зоні на школярів чекали тренери, підготовлені з числа курсантів, які навчаються в Академії. Завдяки мандалам та олівцям учасники легко перетворили лист паперу на витвір мистецтва, що дозволило їм виплеснути свої емоції.

На інформаційному майданчику надавалася вся необхідна інформація щодо вступу до Академії  у 2017 році та демонструвалися презентаційні ролики.

Корисним та цікавим став майданчик, де були розміщені «Правила протидії булінгу», розроблені курсантами Академії в якості рекомендацій для школярів,до яких  останні, за своїм бажанням, могли дописати свої.

Завершальним акордом свята стало проведення квесту.   Було сформовано вісім команд, які півтори години змагалися між собою  у проходженні  завдань на кожному з етапів. Перемогу отримала збірна команда школярів та 116 навчальної групи Академії. Нагородили переможців дипломами та солодощами.

Більше ФОТО

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю