209-та річниця від дня народження Т. Г. Шевченка

9 березня для курсантів і студентів 1-го та 2-го курсів, а також для всіх шанувальників творчості Великого Кобзаря та рідної мови у форматі онлайн відбувся науково-практичний семінар «Тарас Шевченко – символ свободи і незалежності України», присвячений 209-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Під час семінару присутні на онлайн-конференції мали нагоду ознайомитися з інформацією про велетенський внесок Тараса Григоровича у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури. Урочисті промови супроводжувалися показом слайдів, що ілюстрували різні етапи і важливі події життя поета та художника. Сьогодні слово Великого Українця звучить з новою силою і правдою, а творчість відображає біль українського народу в боротьбі за волю та гідність.

Особливий інтерес викликала доповідь «Тарас Шевченко і Чернігівщина. Життєві паралелі українського генія», проголошена курсантом 127 навчальної групи Олегом Ющуком.

Захід підготували й провели викладачі і члени предметного гуртка кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін спільно з курсантами Академії.