«Правовий квіз – 2019»

12 грудня 2019 року кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно з Координаційною радою молодих юристів при ГТУЮ у Чернігівській області в рамках Всеукраїнського тижня права було проведено «Правовий квіз – 2019» серед студентів-правників міста Чернігова. У заході взяли участь команди Академії Державної пенітенціарної служби, Чернігівського національного технологічного університету, Коледжу економіки і технологій ЧНТУ та Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права.
Гра складалась з чотирьох раундів, зокрема трьох бліц-опитувань і батлу капітанів. Завдяки підтримці вболівальників Академії вдалося посісти друге місце, розділивши його з командою Чернігівського національного технологічного університету. Захід мав інформативний та дружній характер. Квіз став доброю традицією, і вже вдруге Академія показує свій характер до боротьби та знання з правових дисциплін на належному рівні.

Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права