«Динаміада-2019»: гирьовий спорт

20 червня 2019 року збірна команда Академії ДПтС взяла участь у змаганнях чемпіонату області з гирьового спорту серед колективів фізичної культури правоохоронних органів за програмою «Динаміада-2019». Команда була представлена з чотирьох курсантів третього курсу юридичного факультету.

Змагання проводились з гирями 24 кг за програмою двоборство (поштовх двох гир від грудей двома руками + ривок гирі почергово однією та другою рукою без перерви й відпочинку). В особистій першості у ваговій категорії до 78 кг із результатом 79,5 друге місце посів Святослав Стручинський, у ваговій категорії до 85 кг із результатом 86 третє місце посів Кирило Чекомасов і в категорії понад 85 кг із результатом 110 третє місце посів Андрій Димченко. А в командному заліку Академія Державної пенітенціарної служби посіла 4 місце.

Кафедра фізичної підготовки