Серед курсантів та студентів проведені змагання з волейболу серед дівчат за програмою «Спартакіада 2016 – 2017»

20 листопада 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби серед курсантів та студентів навчальних курсів проведені змагання з волейболу серед дівчат за програмою «Спартакіада 2016 – 2017».

За підсумками змагань:

І місце зайняла збірна команда першого навчального курсу (начальник курсу капітан внутрішньої служби Лисиця О.Є.);

ІІ місце зайняла збірна команда третього навчального курсу (начальник курсу підполковник внутрішньої служби Ткач А.М.);

ІІІ місце зайняла збірна команда другого навчального курсу (начальник курсу підполковник внутрішньої служби Лазаренко В.В.).

Команда – переможець нагороджена дипломом та перехідним Кубком, а учасниці команди – почесними грамотами Ради колективу фізичної культури Академії.