Навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів

У період з 06.11.2017 по 20.11.2017 року відбулась навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Для складання навчально-екзаменаційної сесії прибуло 58 осіб, з яких 38 слухачів навчаються за кошти держаного бюджету, 20 студентів навчаються за кошти фізичних, юридичних осіб. Під час навчання слухачі та студенти склали 4 заліки: «Інформатика», «Римське право», «Основи наукових досліджень», «Безпека життєдіяльності» та 3 іспити: «Іноземна мова», «Економічна теорія», «Історія держави та права України». За результатами екзаменів сесію на «добре» та «відмінно» склали 18 осіб. Рівень абсолютної успішності курсу за сесію становить 100 %, якість успішності – 67,9 %.

Лекційні, семінарські та практичні заняття проводились професорсько-викладацьким складом Академії. Слухачі та студенти отримали ґрунтовні знання, поради для застосування на практиці та розширили свій кругозір.

Відповідно до плану виховної роботи, куратором курсу капітаном внутрішньої служби Петриком Дмитром Петровичем здійснювались виховні заходи. Так, у суботу 11 листопада усі охочі відвідали стадіон імені Ю. О. Гагаріна, де мали змогу підтримати місцеву футбольну команду Чернігова «Десна», яка приймала на своєму полі ФК «Гірняк Спорт». У запеклій боротьбі «Десна» поступилася з рахунком 1:2 на користь гостей. Поразка «Десни» та дощова погода не засмутили вболівальників, бо на цьому матчі був присутній як звичайний глядач один із лідерів легендарного футбольного клубу «Динамо» (Київ) – захисник Микола Морозюк, який із задоволенням роздав автографи та сфотографувався із шанувальниками.

14 листопада слухачі та студенти разом із Дмитром Петровичем завітали до Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, де переглянули одну з найпопулярніших українських класичних комедій «За двома зайцями».

Слухачі та студенти отримали позитивні емоції та змогли добре відпочити.

Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників