Курсанти 2-го курсу Академії провели уроки за програмою “ВИБІР – 5”

З 20 по 27 квітня 2017 року курсанти 2-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби на високому рівні проводили інформаційно-просвітницькі уроки за програмою «ВИБІР – 5: профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед неповнолітніх» з учнями 5 класів загальноосвітніх шкіл № 4, 7, 12, 14, 18, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 34, 35 м. Чернігова, згідно з погодженим графіком із адміністраціями вищеназваних навчальних закладів.

Головна мета даної програми – роз’яснення прав, свобод, обов’язків дитини відповідно до міжнародного та національного законодавства, правове виховання, попередження протиправної поведінки, формування негативного ставлення до вживання спиртних напоїв, тютюнопаління, протидія незаконному обігу наркотиків.

У процесі проведення уроків учні зацікавлено, відверто, активно висловлювали свої думки щодо відповідального вибору в майбутньому житті. Заняття відбулися у щирій, теплій, доброзичливій обстановці, взаєморозумінні дітей із курсантами-тренерами щодо необхідності та дієвості даної програми.

По завершенні занять усі учні урочисто проголосили свої зобов’язання -це лише перша сходинка до успіху, але вона вказує на потенціал учнів та можливості щодо подальшого їхнього сходження.

Директори шкіл вручили сертифікати учням про успішне завершення програми «Вибір – 5».

Запорукою успішного проведення занять стали знання, які курсанти отримали протягом навчання в Академії, тренінги з підготовки до проведення даної програми.

На занятті були присутні представники адміністрації шкіл, представники громадської організації «Центр профілактики «Вибір», батьки дітей.

 Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права