18 січня 2017 року в Академії ДПтС відбулась прес-конференція

18 січня 2017 року в стінах Академії ДПтС відбулась прес-конференція керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Академії Державної пенітенціарної служби.

На заході були присутні: начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк Олег Миколайович, начальник Управління державної виконавчої служби П’ятниця Сергій Миколайович, начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Хардіков В’ячеслав В’ячеславович, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Протченко Ірина Борисівна та ректор Академії Державної пенітенціарної служби Тогочинський Олексій Михайлович.

Під час заходу доповідачі озвучили результати впровадження актуальних реформ та пілотних проектів Міністерства юстиції у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу, реформи примусового виконання судових рішень, надання безоплатної правової допомоги, кадрового оновлення органів та установ юстиції.

Також торкнулися планів роботи на 2017 рік. Серед пріоритетів продовження реалізації судової реформи і реформи виконання судових рішень, а також антикорупційної реформи. За цим напрямком визначено 2 пріоритети: створення антикорупційних судів та створення публічного реєстру посадових осіб найвищого рангу. Так само триватиме реформа пенітенціарної системи – це найбільш складна реформа, реалізація якої потребує тривалого часу.

Ректор Академії ДПтС Тогочинський Олексій Михайлович зазначив, що глобальним завданням реформи пенітенціарної системи, започаткованої Міністерством юстиції України, визначено створення принципово нових, дієвих та раціональних моделей виконання і відбування кримінальних покарань та пробації. Основою вирішення цього завдання мають стати оптимізація адміністративного апарату, кадрове оновлення на всіх рівнях пенітенціарної системи. З урахуванням важливості виконання цих завдань, науково-педагогічними працівниками Академії розроблено та удосконалено освітньо- професійні програми для підготовки фахівців-бакалаврів середньої управлінської ланки органів і установ виконання покарань, а також професіоналів-магістрів, які мають можливість посісти керівні посади в пенітенціарній системі.

Сектор зв’язків із засобами
масової інформації та громадськістю